Kisdiák Fesztivál 2015

Publikálási dátum: 2015. május 04.

2015.április 22-én került sor a minden évben megrendezésre kerülő Járási Kisdiák Fesztiválra. A Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI-t azok a tanulók képviselték, akik az iskolai versmondó versenyen is szépen szerepeltek, kiegészítve a MÁS-Hang- Szín társulat (Kismarci János, Anka  Zoltán, Levtovszki Rebeka) zenés produkciójával.

A szereplést nagy várakozás és komoly izgalom előzte meg. Gyerekeink nagyon komolyan vették a megmérettetést. Legnagyobb örömünkre valamennyi tanulónk elismerésben részesült.

Anka Tamás 6. osztályos tanuló vers kategóriában arany minősítést,  a MÁS-Hang- Szín társulat népköltészet-népzene kategóriában  szintén arany, Balogh Natália 1. osztályos tanuló,  Pretzl Valentin  3. osztályos tanuló, és Anka Zoltán 5. osztályos tanuló vers kategóriában ezüst  minősítést szerzett.

         

Minden díjazottnak gratulálunk, és nagyon örülünk, hogy helytállásukkal öregbítették iskolánk hírét. Bízunk benne, hogy a következő tanévben is hasonló sikereket érhetnek el tanulóink.

Szabó Klára