Megyei Szépíró Verseny 2017

Publikálási dátum: 2017. március 18.

2017. március 10-én Pécsett az Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Művészeti Alapfokú Iskola hatodik alkalommal rendezte meg az SNI-s és BTMN-es gyerekek Megyei Szépíró Versenyét, melyen a Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI tanulói részt vettek.

Iskolánk a decemberben megrendezett hazai forduló után hat tanulóval szerepelt a versenyen, amelyen összesen 160 tanuló versengett egymással. A nehéz küzdelemben dobogós helyet nem sikerült szerezünk, de sok tapasztalattal és élménnyel gazdagodtunk.

A versenyen részt vett tanulóink:

Orsós Nikoletta Melinda (4. évfolyam), Győző Alexandra (5. évfolyam), Kirsch János (6. évfolyam), Kun Petra Noémi (7. évfolyam), Orsós Rita Bernadett (7. évfolyam) és Kismarci János (8. évfolyam).

Felkészítő tanárok: Nagy-Bognár Dóra, Goják Melinda, Tóthné Csatahelyi Gyöngyi és Tóthné Kiss Zsuzsanna.