Tehetségkutató délután 2017

Publikálási dátum: 2017. április 19.

2017. április 6-án rendeztük meg a már hagyományosnak számító tehetségkutató rendezvényt a Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI-ben. Ebben az évben a programon részt vett több, a Szigetvári Tankerületi Központhoz tartozó iskola integráltan nevelt-oktatott sajátos nevelési igényű diákja is.

A részt vevő 58 diák több kategóriában is versenyezhetett, így hallhattunk vidám verseket, szívhez szóló énekeket, és többen készültek furulyás produkcióval is.

Eredmények:

Vers kategória, alsó tagozat:

1. Hetényi László Dominik, Sásd, felkészítő tanár: Horváthné Szabó Éva

2. Zóka Péter, Bicsérdi Általános Iskola, felkészítő tanár: Szili Attiláné

3. Laufer Valentin, Hetvehelyi Általános Iskola, felkészítő tanár: Deli Mária

Alsó tagozatos különdíj: Kerék Adrián, Szentlőrinc Általános Iskola EGYMI; felkészítő tanár: Stabó KláraKovács Kevin Brendon, Bükkösdi Általános Iskola; felkészítő tanár: Szegő AndreaMihály Brigitta, Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI; felkészítő tanár: Szabó KláraBielik Balázs, Szentlőrinci Általános Iskola; Felkészítő tanár: Villányi László

   

      

Vers kategória, felső tagozat:

1. Hodosi Viola, Bicsérdi Általános Iskola; felkészítő tanár: Hardi IldikóMajorosi Bence, Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI; felkészítő tanár: Tóthné Csatahelyi Gyöngyi

2. Schneider Karolina, Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI; felkészítő tanár: Nagy-Bognár Dóra

3. Győző Alexandra, Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI; felkészítő tanár: Nagy-Bognár Dóra

Felső tagozatos különdíj: Sárközi Renátó, Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI; felkészítő tanár: Nagy-Bognár Dóra

Ének, zene kategória:

1. Piszkor Sándor, Hetvehelyi Általános Iskola; felkészítő tanár: Pásztoryné Cseke OlíviaAnka Tamás, Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI; felkészítő tanár: Tóthné Csatahelyi Gyöngyi

2. Vizoli Bianka, Hetvehelyi Általános Iskola; felkészítő tanár: Freiné Hergenrőder MáriaKovács László Milán, Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI, felkészítő tanár: Tóthné Csatahelyi Gyöngyi

3. Heincz Emma Krisztina, Somogyhárságy; felkészítő tanár: Gáyerné Lutz BernadettBalogh Natália, Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI; felkészítő tanár: Szabó Krára

 

Gratulálunk az eredményekhez! 

Tóthné Csatahelyi Gyöngyi