Ballagás és tanévzáró 2017

Publikálási dátum: 2017. június 23.

2017. június 15-én rendezte meg a Szentlőrinci Általános Iskola EGYMI a ballagási és tanévzáró ünnepélyt.

A 2016/2017-es tanévben is bővelkedett iskolánk a sikerekben, hiszen tanulóink sok versenyen és megmérettetésen vettek részt. Az évzáró ünnepély méltó alkalom volt arra, hogy diákjainkat jutalomban részesítsük, megköszönve ezzel a munkájukat.

      

      

   

Ballagó nyolcadikosaink lakhelyük polgármesterétől vehettek át egy-egy könyvet eredményes tanulmányi munkájukért. Jó sportoló díjakat Czömpöly Lászlóné intézményvezető asszony adományozott a búcsúzó nyolcadikosoknak. Káhleszné Krémer Ildikó tagintézmény-vezető asszony, egy szép ajándékkal köszönte meg Kismarci Jánosné több éves munkáját a szülői munkaközösségben. Iskolánk vezetője elbúcsúzott a továbbtanuló nyolcadikosoktól. Az ünnepély második felében megemlékezett a tanév jelentősebb eseményeiről, sikereiről, eredményeiről. A rendezvény végén elérkezett a pillanat, hogy hivatalosan is lezárja a 2016/2017-es tanévet.

Goják Melinda, Nagy-Bognár Dóra